Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac

Belangrijkste voorzieningen

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes ligt op 20 minuten wandelen van het Musée de la Castre.

    Het 28 m² grote appartement ligt in de Carnot wijk en bevindt zich tevens binnen 4 km van de Île Sainte-Marguerite. Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Cannes. Dit appartement bevindt zich binnen 10 minuten rijden tot de Lérins Eilanden.

    Gasten van Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet, een douche en een wasmachine.

    Een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei is beschikbaar als onderdeel van de zelfvoorzienende voorzieningen van dit appartement. Jules Ferry busstation is op een paar stappen verwijderd van de 1-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029024634AK

    Kameropties bij Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes

    Gasten van Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet, een douche en een wasmachine.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Faciliteiten foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Andere info foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Fastfood foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Toiletten foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Wastafels foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Wastafels foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes In de buurt foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Badkamer foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Kamer foto Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes Kamer foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 28 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van dit appartement?
      De grootte van dit appartement is 28 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Blvd Carnot 10 Min Palais Festivals - Balcony & Ac Cannes